نماد اعتماد الکترونیکی
دریافت نماد اعتماد الکترونیکی

ما در فروشگاه اینترنتی درخشان مفتخریم که با نماد اعتماد الکترونیکی یک ستاره در خدمت مردم عزیز باشیم تا بتوانیم کلا و خدمات متنوع و با کیفیت را در حوزه های الکتریکی و روشنایی، را برای هموطنان عزیز فراهم کنیم.

نماد اعتماد الکترونیکی چیست؟

نماد اعتماد که مرکز توسعه تجارت الکترونیک به کسب و کارهای اینترنتی میدهد.درواقع هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کاراینترنتی را احراز می کند. میتوان با دیدن این نماد در فروشگاه های اینترنتی به آنها اعتماد کرد و از آنها خرید کرد. تصویر زیر تصویری از فروشگاه اینترنتی درخشان است که نماد اعتماد را در گوشه سمت راست مشاهده می کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی درخشان

با مشاهده تصویر فوق شاید فکرکنید که نماد اعتماد فقط یه عکس هست. که درون وب سایت قرار میدهند، خیر شما اگر بر روی نماد اعتماد کلیک کنید. تصویر زیر را مشاهده می کنید. که اطلاعات صاحب و محل فعالیت کسب و کار را به شما نمایش میدهد و شما میتوانید در صورت مواجه با مغایرت اطلاعات شکایات خود را ثبت کنید. وهمچنین در صورت نبود مغایرت اطلاعات شما با خیال راحت میتوانید از فروشگاه های اینترنتی که نماد اعتماد الکترونیک دارند خرید کنید. که یکی از آنها ما یعنی فروشگاه اینترنتی درخشان هستیم.

نماد اعتماد الکترونیکی درخشان