اولین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی تخصصی فروش لوازم روشنایی و الکتریکی 

فقط کالای اصلی

ما در درخشان اصالت همۀ کالاها را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کنیم. از آنجا که برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کنم، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از ما خریداری می‌کنند.

فقط گارانتی اصلی

تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی درخشان توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است وما هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهیم داشت.

 

بنابراین کلیه کالاهایی ما در درخشان عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت درخشان به فروش نمی‌رسد. از این رو ما اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کنیم.